Evgeni Rylov: svjetski prvak u plivanju i osvajač olimpijskih medalja

16. 3. 2019.

Yevgeny Rylov, čija će biografija biti opisana u nastavku, danas je sigurno uključena u elitu svjetskog plivanja, uspio je postati dvadesetogodišnjak brončane medalje na Olimpijskim igrama i osvojio svjetsko prvenstvo 2017. u sjajnoj i lijepoj borbi.

Početak putovanja

Yevgeny Rylov rođen je 1996. u Novotroitsku. Otac mu je bio profesionalni nogometaš, igrao je za Uralmash, mnogo je putovao po Rusiji i kao rezultat toga, do kraja karijere završio je na Novostroitskoj Noste.

U životu Jevgenija Rylova, plivanje se pojavilo prvo s ciljem oporavka. Dječak je često bio bolestan i savjetovano mu je da se bavi sportom kako bi ojačao svoj imunitet.

Sin profesionalca i trenera, igrao je i nogomet, ali se ubrzo usredotočio isključivo na trening u bazenu. Eugeneova njuška

U dobi od deset godina, dječak je završio u Moskvi, gdje je počeo trenirati u grupi Gulnara Romanadzea, ali je ubrzo prešao na svog sadašnjeg mentora Jevgenija Mišina.

U dobi od petnaest godina, Zhenya je već u potpunosti odlučila o odabiru svoje najdraže discipline. Najbolje od svega, plivao je na leđima, osvajajući tako svoje prve juniorske nagrade. Osobito je dobro prodolivao udaljenost 200 metara, budući da, budući da nije imao baš dobar početak, bio je prepoznatljiv po brzinskoj izdržljivosti i nadoknadio izgubljene u posljednjim segmentima.

Godine 2012. Jevgenij Rylov razbio je nacionalne juniorske rekorde na 100 i 200 m, a godinu dana kasnije pogodio je sve navijače, osvojivši tri zlata na juniorskom prvenstvu kontinenta.

Prve pobjede

Do 2015. godine Yevgeny Rylov se bezbolno pomaknuo na razinu odrasle osobe i odmah postao jedan od najboljih kupača u zemlji. Sa devetnaest godina otišao je na svoje prvo svjetsko prvenstvo, održano u Kazanu, gdje ga je čekala teška i natjecateljska borba s priznatim liderima svjetskog leđa - Mitchom Larkinom, Radoslavom Kaveckim, kao i brojnim Amerikancima. njuške Eugene

Nitko nije ozbiljno shvatio jučerašnjeg sudionika u juniorskim natjecanjima, ali Rus je bio dobro pripremljen za turnir. Dobivši formu tijekom turnira, poboljšavao je rezultate u svakoj fazi natjecanja i senzacionalno se probijao u prvih osam finalista.

Do finala je određen glavni favorit, koji je postao Australac Mitch Larkin. Postao je svjetski prvak, pobijedivši srebrnu medalju za cijelu sekundu. Međutim, žestoka borba odvijala se za drugo mjesto, u kojem je Jevgenij Rylov bio u mogućnosti sudjelovati.

Tradicionalno nije uspio prvi segment, kladiti se na brzu završnicu. Međutim, on je relativno neuspješno proveo treći dio od 50 metara, zbog čega je beznadno iza pobjednika. Ipak, Yevgeny Rylov do posljednjeg trenutka borio se za drugo mjesto i uspio postati treći, na kraju zaostajući za srebrnim medaljama Kavetskim simboličkim 0.01 sekundi.

Olimpijski pothvati

Za Olimpijadu 2016., Jevgenij Rylov postigao je odličan oblik i bio je spreman boriti se pod jednakim uvjetima za najviša mjesta. On je prilagodio svoju tehniku, postigao povećanje brzine, kao i rad na bržem startu.

U Brazilu, Eugene se koncentrirao na udaljenosti od 200 metara, gdje je imao najveće šanse za uspjeh. Ovdje je morao uzeti u obzir snagu Mitcha Larkina, kao i Amerikanca Ryana Murphyja. Posljednji dan natjecanja ovaj trio je međusobno igrao medalje. njuške evgeny plivanje

Ryan Murphy bio je nedostižan i daleko ispred konkurencije. Kao u Kazanu, Evgeny je ponovno izgubio od Mitcha Larkina, međutim, nakon što je poboljšao svoj osobni rekord, zaostaje za svojim protivnikom ne kao drugi prije godinu dana, nego samo jednim dodirom, koji je izražen u brojevima kao beznačajan 0.01 sekundi.

Svjetski prvak

Rusko plivačko prvenstvo 2017. postalo je poligon za Rylov za Svjetsko prvenstvo u Budimpešti. Osobito bez napora, ažurirao je svoje europske rekorde, osvojio tri zlata na 50, 100 i 200 metara leđno, a također je uspio ostvariti dobre rezultate u štafeti 4x100 metara u sklopu ekipe Moskovske regije. Biografija plivačice Evgeni rylov

Osobito ne skrivajući svoje ambiciozne zadatke, sportaš je otišao na svjetsko prvenstvo sportovi na vodi. Na udaljenosti od 200 metara, za njega je najopasniji rival bio Ryan Murphy, koji je godinu dana ranije postao trijumf Olimpijskih igara u Riju.

Između dviju zvijezda plivalo je na leđima i odvijala se glavna borba za zlato. Evgeni Rylov počeo je u svom stilu, zadržavajući se malo na početku. Međutim, u posljednjem dijelu bio je jako uključen u borbu i osvojio prvo zlato za muški plivački tim od 2003. godine.